MATERIÁL

Dovolujeme si vám představit novou generaci betonu, která se od „běžného“ stavebního betonu v mnohém liší. Odlišuje se nejen svým vzhledem a ostrými rohy, ale také rozdílnými vlastnostmi.
Co to znamená v praxi? Znamená to, že naše betony dosahují úctyhodné, až desetinásobné pevnosti, jsou téměř nenasákavé a odolávají povětrnostním vlivům.
Jak je to možné? Jednoduše řečeno zásluhou dlouholetého výzkumu, který zaručuje u našich výrobků tu nejvyšší kvalitu.
A co stojí za takovým betonem? V zásadě se jedná o směs betonu, jež obsahuje až patnáct pečlivě odladěných složek. Zejména se jedná o stavební chemii, přísady a příměsi, a právě takto to vše začalo. Každá receptura musela být nejprve podrobena řadě testů a destruktivních zkoušek, než se poprvé lila do forem. Po skončení tohoto dlouhého procesu přišly na svět první výrobky. Dnes můžeme s klidem a pýchou prohlásit, že naše betonové výrobky jsou bezkonkurenčně tenké, pevné a velice lehké.

Takový „vymazlený“ beton samozřejmě nemůže zůstat bez pořádného kabátku.

Povrch našich výrobků je opatřen speciální povrchovou úpravou odpuzující nejen kapaliny, ale i nečistoty. Tato povrchová úprava byla vyvinuta speciálně pro betonové povrchy, aby uspokojila i ty nejnáročnější uživatele.

Povrch všech výrobků je dobře omyvatelný mýdlovou vodou, tudíž je můžete využít při jakékoliv příležitosti. To znamená jednoduché užívání jak v náročném provozu, tak i v pohodlí domova.