O nás

Kdo jsme? Jsme blázni, blázni do betonu. Ten nás fascinoval už na vysoké škole. V té době jsme si představovali betonovou snad i postel, která pro nás rozhodně není nereálná. Řídíme se totiž heslem: „Nic není nemožné“.

Proč to děláme? Protože nás to jednoduše baví! Není lepší pocit, než když dokážete propojit dva zdánlivě neslučitelné světy jako je beton a design.

A kam tím směřujeme? Kamkoliv vás napadne, vše záleží pouze na vaší představivosti. Myslíme si, že každý prostor si zaslouží být vyjímečný. Chceme, aby krása betonu byla součástí i vašeho života. Život není pouze černý nebo bílý. ,,LIFE IS GREY.‘‘

Historie

Svou vášeň k tomuto materiálu jsme začínali krotit v malé garáži. Zde jsme vytrvale využívali své vědomosti a poznatky k výzkumu směsí, strojů a forem, abychom byli schopni stát se těmi nejlepšími. Ničeho jsme se nebáli a pomalu, ale jistě postupovali kupředu. Na fotografii vlevodole je náš historicky první výrobek, který byl (už v té době) velmi originální.

Po přestěhování se do plnohodnotné výrobny pro nás vývoj a výzkum rozhodně neskončil. Naopak! Nikdy nejsme spokojeni, a to nás stále žene k vymýšlení zcela nových a unikátních technologií. Naším cílem je vám dopřát úžasný pocit jedinečnosti.

Vyjímečnost

Našimi přednostmi jsou tenké, ale přesto extrémně pevné stěny, což má za následek bezkonkurenčně nízkou hmotnost. Vyvinuli jsme kombinaci betonu a forem - takovou, díky které je výrobek po odbednění ihned dokonalý bez potřeby dalšího broušení či jiného zásahu. To (a nejen to) ještě více podtrhuje unikátnost našich výrobků. Proto si troufáme říci, že jsme na trhu ojedinělí. Naší další předností je technologická vyspělost, díky které dokážeme zrealizovat bouřlivé nápady paní designérky. Její pečlivě laděný design dodává smysl každému našemu kroku.